Personal

Ledningsgrupp:


Peter Sjerling
VD
peter.sjerling@hallbo.se

 

 

Administration/kundtjänst:


Alexzandra Johansson
Uthyrning; parkering & kundtjänst
alexzandra.johansson@hallbo.se

 

Fastighetsskötare:


Patrik Johansson
Norra Hallsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Målare, snickare och tekniker:



John Rudin Björlin
Målare

 

 




Rikard Bergström
Fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

 

 

 

 


Louise Persson
Uthyrning; lägenheter & kundtjänst
louise.persson@hallbo.se

 




Alexey Prosvirnikov
Norra Hallsberg, Vretstorp och Östansjö





Fabian Stålberg
Hallsberg centrum, Pålsboda & Sköllersta

 

 

 

 

Ehsan Borhani
Målare



Andreas Larsson
Elektriker

 

 




Kirsi Aronsson
Kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

 

 

 


Robert Hjelte
Uthyrning; lägenheter & kundtjänst







Jyrki Leppiö
Norra, södra och Hallsberg Centrum



Kathrine Gunnarsson
Servicevärd

 

 

 




Ove Persson
Snickare

 

 

Joakim Adolfsson
Teknisk förvaltare

 




Pamela Kachoah
Ekonomichef
pamela.kachoah@hallbo.se

 

 

 


Karolina Bjerklund
Ekonomi, störningar & kundtjänst
karolina.bjerklund@hallbo.se







Åke Sandberg
Norra Hallsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





 
Dan Nevelius
Snickare