Personal

Created with Sketch.

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider m.m. Telefon: 0582-68 55 60

Kirsi Aronsson, kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Marie Kroon, kundtjänst, uthyrning.
marie.kroon@hallbo.se

Maja Salonen-Falk, kundtjänst, uthyrning.
maja.salonen-falk@hallbo.se

Karolina Bjerklund, kundtjänst, ekonomiadministratör (kunder/hyror)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (leverantörer/fakturor)
alexzandra.johansson@hallbo.se

Mikaela Kumlin, kundtjänst, uthyrning. Föräldraledig

Administration

Peter Sjerling, VD
peter.sjerling@hallbo.se

Rikard Bergström, fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Kirsi Aronsson, kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig
pamela.kachoah@hallbo.se

Linda Holmgren, internutvecklare
linda.holmgren@hallbo.se

Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Åke Sandberg
Kathrine Gunnarsson
Alexey Prosvirnikov
Ina Gustavsson
Jyrki Leppiö
Asmait Tesfay

Teknikerteamet

Elektriker
Christer Sjöbom
Andreas Larsson

Snickare
Stefan Axelsson

Målare
Peter Teglén
John Rudin Björlin

ROT-teamet

Platschef
Rikard Bergström
Rikard.bergstrom@hallbo.se

Byggnadsarbetare
Dan Olov Nevelius
Ove Persson
Erik Holm

Målare
Pernilla Hägglöf
Eshan Borhani