Personal

Created with Sketch.

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider m.m. Telefon: 0582-68 55 60

Kirsi Aronsson, kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Marie Kroon, kundtjänst, uthyrning.
marie.kroon@hallbo.se

Mikaela Kumlin, kundtjänst, uthyrning.
mikaela.kumlin@hallbo.se

Karolina Bjerklund, kundtjänst, ekonomiadministratör (kunder/hyror)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (leverantörer/fakturor)
alexzandra.johansson@hallbo.se

Ramona Hellberg, kundtjänst
ramona.hellberg@hallbo.se

Maja Salonen-Falk, kundtjänst, uthyrning.
maja.salonen-falk@hallbo.se

Administration

Hans Boskär, VD
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se

Rikard Bergström, fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Kirsi Aronsson, kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig
pamela.kachoah@hallbo.se

David Gustafsson, systemförvaltare
david.gustafsson@hallbo.se

Linda Holmgren, internutvecklare
linda.holmgren@hallbo.se

Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Åke Sandberg
Kathrine Gunnarsson
Alexey Prosvirnikov
Ina Gustavsson
Fredrik Ulmanen
Tomas Öberg

Teknikerteamet

Elektriker
Christer Sjöbom
Andreas Larsson

Snickare
Stefan Axelsson

Målare
Peter Teglén
John Rudin Björlin
Malin Fyhr

ROT-teamet

Platschef
Rikard Bergström
Rikard.bergstrom@hallbo.se

Arbetsledare
Patrik Moberg
patrik.moberg@hallbo.se

Byggnadsarbetare
Dan Olov Nevelius
Daniel Patiño Flor
Jaime Urrego
Ove Persson
Oskar Malmén
Daniel Pettersson
Rikard Blomgren-Almén
Erik Holm
William Thorsell
Marijn Hermans

Målare
Pernilla Hägglöf
Eshan Borhani

%d bloggare gillar detta: