Personal

Created with Sketch.

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider m.m. Telefon: 0582-68 55 60

Kirsi Aronsson, kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Marie Kroon, kundtjänst, uthyrning.
marie.kroon@hallbo.se

Mikaela Kumlin, kundtjänst, uthyrning.
mikaela.kumlin@hallbo.se

Karolina Bjerklund, kundtjänst, ekonomiadministratör (kunder/hyror)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (leverantörer/fakturor)
alexzandra.johansson@hallbo.se

Ramona Hellberg, kundtjänst
ramona.hellberg@hallbo.se

Maja Salonen-Falk, föräldraledig

Administration

Hans Boskär, VD
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se

Rikard Bergström, fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Kirsi Aronsson, kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig
pamela.kachoah@hallbo.se

David Gustafsson, systemförvaltare
david.gustafsson@hallbo.se

Linda Holmgren, internutvecklare
linda.holmgren@hallbo.se

Hans Telhede, inköpare
hans.telhede@hallbo.se

Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se

Jaqline Carlzon Shoukatian, områdes- och integrationsutvecklare
Tjänstledig


Fastighetsskötarteamet

Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Åke Sandberg
Kathrine Gunnarsson
Alexey Prosvirnikov
Regina Gustavsson
Fredrik Ulmanen
Tomas Öberg

Teknikerteamet

Elektriker
Christer Sjöbom
Andreas Larsson

Snickare
Roger Sandberg
Stefan Axelsson

Målare
Peter Teglén
John Rudin Björlin
Malin Fyhr

ROT-teamet

Platschef
Peter Naeslund
Peter.Naeslund@hallbo.se

Arbetsledare
Patrik Moberg
patrik.moberg@hallbo.se

Byggnadsarbetare
Dan Olov Nevelius
Patrik Gräns
Jonas Rehn
Daniel Patiño Flor (snickarlärling)
Jaime Urrego
Ove Persson
Oskar Malmén
Daniel Pettersson
Rikard Blomgren-Almén
Erik Holm
William Thorsell
Spendi Saliji
Marijn Hermans

Målare
Pernilla Hägglöf
Eshan Borhani (målarlärling)

%d bloggare gillar detta: