Personal

Created with Sketch.

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider mm.
0582-68 55 60

Marie Kroon, kundtjänst, uthyrning.
marie.kroon@hallbo.se

Mikaela Kumlin, kundtjänst, uthyrning.
mikaela.kumlin@hallbo.se

Malin Dawidsson, kundtjänst.
malin.dawidsson@hallbo.se

Robert Hjelte, uthyrning.
robert.hjelte@hallbo.se

Karolina Bjerklund, kundtjänst, ekonomiadministratör (kunder/hyror)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (leverantörer/fakturor)
alexzandra.johansson@hallbo.se

Maja Salonen-Falk, föräldraledig

Administration

Hans Boskär, vd
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se

Rikard Bergström, fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig
pamela.kachoah@hallbo.se

Jaqline Carlzon Shoukatian, områdes- och integrationsutvecklare
jaqline.carlzon.shoukatian@hallbo.se

David Gustafsson, systemförvaltare
david.gustafsson@hallbo.se

Linda Holmgren, internutvecklare
linda.holmgren@hallbo.se

Fastighetavdelningen

Rikard Bergström, fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Åke Sandberg
Kathrine Gunnarsson
Alexey Prosvirnikov
Regina Gustavsson
Fredrik Ulmanen

Teknikerteamet

Elektriker
Christer Sjöbom
Andreas Larsson

Snickare
Bo Göran Emanuelsson
Roger Sandberg

Målare
Nina Tynys

ROT-teamet

Platschef
Peter Naeslund
Peter.Naeslund@hallbo.se

Arbetsledare
Patrik Moberg
patrik.moberg@hallbo.se

Byggnadsarbetare
Dan Olov Nevelius
Patrik Gräns
Jonas Rehn
Daniel Patiño Flor (snickarlärling)
Jaime Urrego
Ove Persson
Oskar Malmén
Daniel Pettersson
Rikard Blomgren-Almén
Erik Holm
William Thorsell

Målare
Pernilla Hägglöf
Eshan Borhani (målarlärling)

%d bloggare gillar detta: