Personal

Created with Sketch.

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider m.m. Telefon: 0582-68 55 60

Kirsi Aronsson, Kundtjänstchef.
kirsi.aronsson@hallbo.se

Marie Kroon,Kundtjänst, uthyrning.
marie.kroon@hallbo.se

Robert Hjelte, Kundtjänst, uthyrning.
robert.hjelte@hallbo.se

Johanna Marcusson Borg, Kundtjänst, besiktningar
johanna.marcusson-borg@hallbo.se

Karolina Bjerklund, Kundtjänst, ekonomiadministratör (hyror/störningar)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson, Kundtjänst 
alexzandra.johansson@hallbo.se

Linda Holmgren, Kundtjänst, Tjänstledig 80%
linda.holmgren@hallbo.se

Mikaela Kumlin, kundtjänst, uthyrning. Föräldraledig
Maja Salonen-Falk, kundtjänst, uthyrning. Tjänstledig


Administration

Peter Sjerling, VD
peter.sjerling@hallbo.se

Rikard Bergström, Fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Kirsi Aronsson, Kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Pamela Kachoah, Ekonomichef
pamela.kachoah@hallbo.se

Maria Sehdo, Controller
maria.sehdo@hallbo.se

Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Patrik Johansson
Åke Sandberg
Kathrine Gunnarsson
Alexey Prosvirnikov
Fabian Stålberg
Jyrki Leppiö
Asmait Tesfay

Teknikerteamet

Elektriker
Andreas Larsson

Snickare
Dan-Olof Nevelius
Ove Persson

Målare
Ehsan Asghari
John Rudin Björlin
Pernilla Hägglöf, Tjänstledig