Personal

Created with Sketch.

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider mm.
0582-68 55 60

Linda Holmgren, kundtjänstsamordnare, uthyrning bostäder mm
linda.holmgren@hallbo.se

Maria Hermansson, kundtjänst, uthyrning bostäder mm
maria.hermansson@hallbo.se

Jonathan Karlsson, kundtjänst, uthyrning (garage & förråd), information mm
jonathan.karlsson@hallbo.se

Karolina Bjerklund, kundtjänst, ekonomiadministratör (kunder/hyror)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (leverantörer/fakturor)
alexzandra.johansson@hallbo.se

Maja Salonen-Falk, föräldraledig

Administration

Hans Boskär, vd
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se

Rikard Bergström, fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig
pamela.kachoah@hallbo.se

Jaqline Carlzon Shoukatian, områdes- och integrationsutvecklare
jaqline.carlzon.shoukatian@hallbo.se

David Gustafsson, systemförvaltare
david.gustafsson@hallbo.se

Fastighetavdelningen

Rikard Bergström, fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Åke Sandberg
Kathrine Gunnarsson
Alexey Prosvirnikov
Regina Gustavsson
Fredrik Ulmanen

Teknikerteamet

Elektriker
Christer Sjöbom
Andreas Larsson

Snickare
Bo Göran Emanuelsson
Roger Sandberg

Målare
Nina Tynys

ROT-teamet

Arbetsledare
Patrik Moberg
patrik.moberg@hallbo.se

Elektriker
Daniel Sundqvist
vakant

VVS
Torbjörn Hult
Pontus Gustafsson

Byggnadsarbetare
Dan Olov Nevelius
Martin Eriksson
Patrik Gräns
Niklas Lindblom
Kenny Hjärn
Jonas Rehn
Daniel Patiño Flor (snickarlärling)
Jaime Urrego
Daniel Jonsson
Ove Persson

Målare
Pernilla Hägglöf
Esham Borhani (målarlärling)

%d bloggare gillar detta: