Personal

Created with Sketch.

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider m.m. Telefon: 0582-68 55 60

Kirsi Aronsson, Kundtjänstchef.
kirsi.aronsson@hallbo.se

Marie Kroon,Kundtjänst, uthyrning.
marie.kroon@hallbo.se

Robert Hjelte, Kundtjänst, uthyrning.
robert.hjelte@hallbo.se


Karolina Bjerklund, Kundtjänst, ekonomiadministratör (hyror/störningar)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson, Kundtjänst 
alexzandra.johansson@hallbo.se

Linda Holmgren, Kundtjänst, Tjänstledig 80%
linda.holmgren@hallbo.se

Mikaela Kumlin, kundtjänst, uthyrning. Föräldraledig
Maja Salonen-Falk, kundtjänst, uthyrning. Tjänstledig


Administration

Peter Sjerling, VD
peter.sjerling@hallbo.se

Rikard Bergström, Fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Kirsi Aronsson, Kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Pamela Kachoah, Ekonomichef
pamela.kachoah@hallbo.se

Maria Sehdo, Controller
maria.sehdo@hallbo.se

Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Åke Sandberg
Kathrine Gunnarsson
Alexey Prosvirnikov
Fabian Stålberg
Jyrki Leppiö
Asmait Tesfay

Teknikerteamet

Elektriker
Christer Sjöbom
Andreas Larsson

Snickare
Vakant

Målare
Ehsan Asghari
John Rudin Björlin

ROT-teamet

Platschef
Rikard Bergström
Rikard.bergstrom@hallbo.se

Snickare
Dan Olov Nevelius
Ove Persson

Målare
Pernilla Hägglöf, Tjänstledig