Personal

Kundtjänst
Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider m.m. Telefon: 0582-68 55 60

Kirsi Aronsson Kirsi Aronsson

Kirsi Aronsson

Kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Marie Kroon Marie Kroon

Marie Kroon

Kundtjänst, uthyrning
marie.kroon@hallbo.se

Robert Hjelte Robert Hjelte

Robert Hjelte

Kundtjänst, uthyrning
robert.hjelte@hallbo.se

Johanna Marcusson Borg Johanna Marcusson Borg

Johanna Marcusson Borg

Kundtjänst, Besiktningar
johanna.marcusson-borg@hallbo.se

Karolina Bjerklund Karolina Bjerklund

Karolina Bjerklund

Kundtjänst, ekonomiadministratör (hyror/störningar)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson Alexzandra Johansson

Alexzandra Johansson

Kundtjänst
alexzandra.johansson@hallbo.se



Administration

Peter Sjerling Peter Sjerling

Peter Sjerling

VD
peter.sjerling@hallbo.se

Rikard Bergström

Rikard Bergström

Fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Kirsi Aronsson Kirsi Aronsson

Kirsi Aronsson

Kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Pamela Kachoah

Pamela Kachoah

Ekonomichef
pamela.kachoah@hallbo.se

Maria Sehdo Maria Sehdo

Maria Sehdo

Controller
maria.sehdo@hallbo.se



Fastighetsskötare

Patrik Johansson Patrik Johansson

Patrik Johansson

Fastighetsskötare
kontakt@hallbo.se

Åke Sandberg

Åke Sandberg

Fastighetsskötare
kontakt@hallbo.se

Alexey Prosvirnikov Alexey Prosvirnikov

Alexey Prosvirnikov

Fastighetsskötare
kontakt@hallbo.se

Fabian Stålberg Fabian Stålberg

Fabian Stålberg

Fastighetsskötare
kontakt@hallbo.se

Jyrki Leppiö Jyrki Leppiö

Jyrki Leppiö

Fastighetsskötare
kontakt@hallbo.se



Tekniker

Andreas Larsson Andreas Larsson

Andreas Larsson

Elektriker
kontakt@hallbo.se

Joakim Adolfsson

Teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se



Snickare

Dan-Olof Nevelius Dan-Olof Nevelius

Dan-Olof Nevelius

Snickare
kontakt@hallbo.se

Ove Persson Ove Persson

Ove Persson

Snickare
kontakt@hallbo.se



Målare

Ehsan Asghari Ehsan Asghari

Ehsan Asghari

Målare
kontakt@hallbo.se

John Rudin Björlin John Rudin Björlin

John Rudin Björlin

Målare
kontakt@hallbo.se

Pernilla Hägglöf Pernilla Hägglöf

Pernilla Hägglöf

Målare/ Rotsamordnare
pernilla.hagglof@hallbo.se