Personal

Kundtjänst

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider mm  Telefon: 0582-68 55 60

Kirsi Aronsson , Kundtjänstchef.
kirsi.aronsson@hallbo.se

Marie Kroon , Kundtjänst, uthyrning.
marie.kroon@hallbo.se

Robert Hjelte , Kundtjänst, uthyrning.
robert.hjelte@hallbo.se

Johanna Marcusson Borg , Kundtjänst, besiktningar.
johanna.marcusson-borg@hallbo.se

Karolina Bjerklund , Kundtjänst, ekonomiadministratör (hyror/störningar)
karolina.bjerklund@hallbo.se

Alexzandra Johansson , Kundtjänst, leverantörsreskontra
alexzandra.johansson@hallbo.se

Linda Holmgren , Kundtjänst, Tjänstledig
Mikaela Kumlin , Kundtjänst, Tjänstledig
Maja Salonen-Falk , Kundtjänst, Tjänstledig

Administration:

Peter Sjerling , VD
peter.sjerling@hallbo.se

Rikard Bergström,  Fastighetschef
rikard.bergstrom@hallbo.se

Kirsi Aronsson , Kundtjänstchef
kirsi.aronsson@hallbo.se

Pamela Kachoah , Ekonomichef
pamela.kachoah@hallbo.se

Maria Sehdo , Controller
maria.sehdo@hallbo.se

Joakim Adolfsson,  teknisk förvaltare (styr & regler)
joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötare

Patrik Johansson
Åke Sandberg
Alexey Prosvirnikov
Fabian Stålberg
Jyrki Leppiö
​​Kathrine Gunnarsson, Föräldraledig

Tekniker

Elektriker
Andreas Larsson

Snickare
Dan-Olof Nevelius
Ove Persson

Målare
Ehsan Borhani
John Rudin Björlin
Pernilla Hägglöf